kwietnia 18, 2012

Ogłaszamy I Ogólnopolski Konkurs Literacki "NEOpoeticoN"


W kwietniu 2012 roku przypada rok naszej działalności - ten oficjalny, liczony od wydania pierwszego numeru.

Przez ten czas otrzymywaliśmy od Was wiele maili z prośbą o ocenę, albo publikację Waszych tekstów. Często nie pozwalało nam jednak na to mocno ograniczone miejsce w miesięczniku, który wydajemy własnym nakładem. Teraz może się to zmienić.

Z okazji roku naszej działalności postanowiliśmy dać szansę wszystkim tym, którzy chcieliby swoje prace opublikować właśnie u nas.

Zapraszamy do wzięcia udziału
w I Ogólnopolskim Konkursie Literackim
"NEOpoeticoN"


Konkurs skierowany jest do młodzieży powyżej 16 roku życia, jak i dorosłych, którzy do 30 maja 2012 r. prześlą maksymalnie 3 wiersze wraz z kartą zgłoszenia na adres: ul. bpa Michała Kozala 6/2, 85-812 Bydgoszcz z dopiskiem „Konkurs Literacki”, bądź wyślą je na maila: grupaneon@vp.pl.


Laureaci otrzymają nagrody książkowe ufundowane przez wydawnictwo Edgard, wydawnictwo Oficynka oraz księgarnię Gandalf, a oprócz tego zwycięskie prace zostaną opublikowane w naszym Miesięczniku Literackim Neon.Spróbujcie swoich sił. Czekamy na Wasze prace!REGULAMIN ORAZ KARTA ZGŁOSZENIAZa zaufanie dziękujemy sponsorom, którzy zechcieli przekazać nam książki, którymi uhonorujemy laureatów. Sami zresztą sprawdźcie, jakie!
ZOBACZ NAGRODY

2 komentarze:

  1. Witam.

    Mam pytanie czy publikacje utworów na blogu są dopuszczalne czy wykluczone?

    OdpowiedzUsuń
  2. Prosimy o przesyłanie utworów wcześniej nie publikowanych, czyli rónież nie udostępnianych na blogu.

    Pozdrawiamy i zapraszamy do udziału w konkursie.

    OdpowiedzUsuń