Sponsorzy i nagrody

Zwycięskie prace zostaną opublikowane w Miesięczniku Literackim Neon.Oprócz tego dzięki wsparciu wydawnictwa Edgard, wydawnictwa Oficynka oraz księgarni Gandalf, przygotowaliśmy dla laureatów nagrody rzeczowe.
Od wydawnictwa Edgard:wydawnictwo edgard


1.       "Angielski fiszki 1000 najważniejszych słów i zdań dla początkujących" - Niemiecki fiszki 1000 najważniejszych słów wraz z 1000 przykładowych zdań to wyjątkowy zestaw tysiąca ponumerowanych, usztywnionych kartoników do nauki języka niemieckiego. Nauka z kursem pozwala szybko i skutecznie opanować najczęściej używane w języku niemieckim słówka. Opanowanie tego unikalnego zestawu umożliwia swobodną komunikację na poziomie podstawowym oraz czytanie ze zrozumieniem większości tekstów w języku niemieckim. Przykłady użycia wszystkich słów w zdaniu to gotowe wzorce komunikacyjne.

2.       "Astronomia bez tajemnic” - Poznaj fascynujący świat planet oraz gwiazd i zacznij swoją astronomiczną przygodę! Z poradnika dowiesz się, jak zbudować pierwsze własne obserwatorium astronomiczne i rozpocząć obserwację Księżyca, Słońca, planet oraz gwiazd w poszczególnych porach roku. Dowiesz się, czym charakteryzują się komety i meteory, co to jest siódmy kontynent Ziemi i jakie są typy mgławic.

3.       "Jak szybko opanować język obcy?" - W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest niezbędna – pewnie słyszałeś to nie raz od nauczycieli czy znajomych z pracy? Często zastanawiasz się, dlaczego innym nauka języka przychodzi tak łatwo, a ty nadal czujesz się „wiecznie początkujący”? Zaczynasz naukę, ale szybko zniechęcasz się brakiem postępów? Jeśli którykolwiek z tych problemów dotyczy ciebie, to wybór naszego poradnika jest strzałem w dziesiątkę!


Od księgarni internetowej Gandalf:księgarnia Gandalf


1.       "Ponadczasowa historia miłosna" http://www.gandalf.com.pl/b/q-ponadczasowa-historia-milosna/

2.       "Moja klasyczna paranoja" http://www.gandalf.com.pl/b/moja-klasyczna-paranoja/


Od wydawnictwa Oficynka:
 

wydawnicto Oficynka

5 eg. „Morderców” Łukasza Śmigla http://oficynka.pl/katalog/mordercy/
 
5 eg. „Konklawe” Fabrizio Battistellego http://oficynka.pl/katalog/konklawe/


Oprócz tego laureaci otrzymali od Tomasza Owczarzaka, jednego z jurorów konkursu, po egzemplarzu jego autorskiego tomiki "Katedra o miękkich bokach" oraz wspólnego almanachu z Grupą Et Cetera "Et Cetera The Best Off"