lutego 16, 2012

"Poezja na bruku" 2.0 - zdjęcia

Czyli Grupa Neon jeszcze raz ruszyła na miasto. Oto kilka zdjęć na potwierdzenie, że materiał został nagrany. :) Przed nami montaż. Tym razem jeszcze troszkę trzeba będzie poczekać na kolejną odsłonę.


5 komentarze:

 1. Bardzo dobry pomysł. Podoba mi się Wasza kreatywność.
  A tak poza tematem, można Wam czasami przesłać jakiś mały utworek? :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Vilanne, a może zwyczajnie chciałabyś do nas dołączyć? Piszesz piękne rzeczy, warte pokazywania szerszemu gronu, a gdybyś się do nas przyłączyła, publikacja byłaby bardzo prosta. :) Zapraszamy.

  Oczywiście możesz też nam po prostu podesłać coś Twojego, chętnie przeczytamy i zobaczymy, czy będzie możliwość druku. Ciężko jednak cokolwiek obiecać. Miejsca w miesięczniku mało, a jednak drukowany jest ze składek członkowskich i w pierwszej kolejności drukuje się zwyczajnie teksty członków.

  Myślimy jednak też nad zorganizowaniem konkursu, w którym nagrodą byłaby między innymi publikacja w "Neonie". Wtedy, znając Twoje teksty, miałabyś zapewne też duże szanse. ;)

  Gdybyś chciała do nas dołączyć, koniecznie daj znać!
  Pozdrawiam - Kasia

  OdpowiedzUsuń
 3. Jej, dziękuję. :) Oczywiście, z wielką chęcią się do Was przyłączę. Bardzo mi miło.
  Ja również pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. P.S. Napisałam do Ciebie, Kasiu, wiadomość na facebooku. Być może się ukryła w "innych". Facebook ma to czasami w zwyczaju :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Szukałam, szukałam i nie znalazłam wiadomości od Ciebie. Nawet pytałam Marty, czy może ona czegoś nie dostała, ale u siebie też takiej wiadomości nie znalazła. Marta się jednak zaoferowała, że sama się odezwie. :)

  OdpowiedzUsuń