sierpnia 05, 2013

Ogłaszamy nowy nabór

Chcesz działać - zgłoś się!

Jesteśmy grupą działającą aktywnie na polu literackim. Istniejemy od 2011 i chcemy dzielić się swoją twórczością z innymi oraz zachęcać ich do wyrażania siebie i własnych opinii. Angażujemy się w różne akcje, które sami organizujemy, jak np. "Poezja na bruku" czy konkurs literacki "NEOpoeticoN" (którego drugą edycję planujemy niebawem), a także czerwcowy Piknik Literacki. Główną naszą inicjatywą jest jednak wydawanie zeszytu literackiego "Neon", gdzie publikujemy własną twórczość i staramy się ocalić od zapomnienia bardziej i mniej znanych poetów. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły, a naszą domeną jest działanie. Potrzeba nam jednak młodych, kreatywnych ludzi.

Jeżeli więc masz twórcze zamiłowania: rysujesz, piszesz, malujesz, robisz zdjęcia, jesteś świetnym mówcą albo po prostu szukasz przestrzeni, w której mógłbyś spożytkować swoją energię, czekamy właśnie na Ciebie!

Do 30.10.2013 wyślij do nas e-mail na adres grupaneon@vp.pl, zawierający próbkę Twojej twórczości (2 teksty/zdjęcia/rysunki) lub, jeżeli masz inny pomysł, jak zadziałać w NEON-ie, napisz nam o tym. Przeczytamy wszystkie zgłoszenia, a wybrane osoby zaprosimy na spotkanie na początku września.


3 komentarze:

  1. Szkoda, że nie jestem z Bydgoszczy :(

    OdpowiedzUsuń
  2. A osoby spoza Bydgoszczy też mogą do Was startować? :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Osoby spoza Bydgoszczy mogą startować, jeżeli interesuje je np. publikowanie własnych tekstów w naszym zeszycie literackim ;)

    OdpowiedzUsuń