czerwca 19, 2013

Piknik Literacki w Bydgoszczy

Lubisz literaturę? Interesuje Cię, dokąd zmierza i jak wyglądają młodzi twórcy naszych czasów? A może sam/sama coś tworzysz i szukasz okazji, by pokazać się innym?

Wpadnij na Wyspę Młyńską w ostatnią sobotę czerwca na I Piknik Literacki organizowany przez Bydgoską Grupę Literacką NEON! Początek wydarzenia o godzinie 16:00.
W programie:

*Prezentacja utworów każdego, kto będzie miał ochotę na wystąpienie. Zabierz ze sobą fragment swojej twórczości i się nie krępuj. Zapewniamy luźną, radosną atmosferę.
*Otwarte dyskusje. Wspólnie z Wami chcemy porozmawiać o prezentowanych utworach, ale też o innych sprawach związanych z literaturą.
*Wystawa prac graficznych. Przestrzeń zaaranżowana będzie pracami zaprzyjaźnionych twórców grafik. Tutaj również spodziewajcie się powiewu świeżości.
*Poczęstunek. Możecie liczyć na koc i ciastka, ale jeśli chcecie, śmiało bierzcie swoje wypieki.
*Nagrywanie „Poezji na bruku”. Jedną z naszych cenionych akcji jest „Poezja na bruku”, w ramach której zachęcamy bydgoszczan do czytania i interpretowania zaproponowanego przez nas wiersza. Efekty tej akcji są następnie prezentowane na naszym youtube’owym kanale: http://www.youtube.com/user/GrupaLiterackaNeon Organizujemy spotkanie w plenerze, ponieważ chcemy w ten sposób uniknąć wieczorków w nieatrakcyjnych, dusznych lub zapomnianych miejscach i wyjść z twórczością czytelnikowi naprzeciw. Zapraszamy! 

Dołącz do wydarzenia na facebooku: Piknik Literacki

WSTĘP WOLNY!

0 komentarze:

Prześlij komentarz