czerwca 13, 2014

3 miejsca, gdzie znajdziesz nowego Neona! Tylko 100 egzemplarzy!

Zeszyt Literacki Neon został już wydrukowany i dostarczony do kilku miejsc w Bydgoszczy. Tam można go bezpłatnie nabyć. Ot - wejść, brać, nie pytać. :)  Do wzięcia jest 100 egzemplarzy, każdy więc dodatkowo zyskuje na wartości. Oto trzy miejsca, do których warto się udać, by stać się posiadaczem takiego unikalnego egzemplarza.


1. Bydgoskie Centrum Informacji - Stefana Batorego 2, 85-104 BydgoszczW mieszczącym się zaraz przy Starym Rynku BCI zostawiliśmy kilkadziesiąt egzemplarzy. Znajdziecie je pośród innych ulotek. W razie wątpliwości warto spytać kogoś z obsługi - jest przemiła, a że Neony zostawiamy tam od dłuższego czasu, zapewne będą w stanie pokazać wam, gdzie się znajdują. :)

2. Wypożyczalnia Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bydgoszczy 


Czekając w kolejce, by oddać lub odebrać dopiero co zamówioną książkę, warto nieco lepiej się wokół siebie  rozejrzeć. Zaraz przy wejściu do wypożyczalni, po prawej stronie, leżą bowiem Neony. Stąd znikają one wyjątkowo szybko, dlatego zostawiliśmy je jeszcze przy punkcie ksero/szatni. :)

3. Księgarnia Tak Czytam - Gdańska 9Po dobrą książkę można iść do biblioteki, ale i można do księgarni. Do jednej zachęcamy zajrzeć szczególnie. Tam bowiem miejsce znalazło się i na nasz Zeszyt Literacki Neon. Miejsce ma on jednak nieoczywiste, warto więc jednak podpytać jakiegoś sprzedawcę. Leżą one zaraz przy wejściu, niemal w witrynie sklepu. :)

UWAGA!!!

Ci, którym nie uda się zdobyć papierowego egzemplarza, mogą jeszcze poczytać Neona w wersji elektronicznej

0 komentarze:

Prześlij komentarz