kwietnia 17, 2013

Grupa Literacka Neon na bydgoskich spotkaniach z literaturą


Stało się, a raczej się stanie. Grupa Literacka Neon będzie miała swój pierwszy wieczorek literacki. Szczególnie cieszy nas, że będzie on miał miejsce w samym centrum naszego miasta - Bydgoszczy, w Bibliotece Głównej WiMBP. Zapraszamy już 22 kwietnia na 18:00!

Spotkanie z nami odbędzie się w ramach akcji "Poezja/Proza Bydgoskie Spotkania z Literaturą". Nasz wieczorek otwiera cykl spotkań. W następnych dniach będzie można porozmawiać z Wojciechem Kuczokiem, Sławomirem Shutym oraz drugą bydgoską grupą literacką, o której często wspominaliśmy u siebie na blogu - Et Ceterą.

Bardzo nas cieszy, że po dwóch latach działalności - w ostatnich miesiącach może trochę mniej aktywnej - mamy w końcu okazję spotkać się z Wami na żywo. Mamy, co pokazać, bo przez ten czas wydaliśmy 12 numerów Miesięcznika Literackiego Neon (powoli przestawiamy się na nazwę Zeszyt Literacki NEON) i nagraliśmy 5 odcinków "Poezji na bruku". Postaramy się zaprezentować zarówno dzieła literackiej, jak i te multimedialne z poezją w tle.

Zapraszamy więc raz jeszcze - 22 kwietnia do Biblioteki Głównej WiMBP w Bydgoszczy na godzinę 18:00. Będziecie? :)


0 komentarze:

Prześlij komentarz