kwietnia 28, 2013

O "Poezji na bruku" na MMBydgoszczy


Staramy się choć w jakimś stopniu, możliwie zauważalnym, propagować nasze działania, zarówno wśród lokalnej społeczności, jak na obszarze szerszym. Dlatego też wspominamy o najważniejszych naszych działaniach, jak wydanie kolejnego numeru naszego Zeszytu Literackiego Neon (Miesięcznika) lub nagranie kolejnej odsłony "Poezji na bruku". Tym razem ponownie o ów bruku...

Na Portalu Moje Miasto Bydgoszcz pojawiła się krótka zapowiedź, troszkę inaczej zachęcająco do obejrzenia "Poezji na bruku" nagrywanej po naszym pierwszym wieczorku literackim. Wspominamy u nas na blogu o tym artykule z racji tego, że w ten sposób może uda nam się przypomnieć komuś, że wyszedł już kolejny odcinek, komu akurat ta informacja umknęła.

Trzy martwe psy i "Poezja na bruku" - Artykuł na portalu MMBydgoszcz


Wchodźcie i oglądajcie, bowiem ciekawi jesteśmy bardzo Waszych interpretacji. :)

1 komentarze:

  1. Wydajecie swoje materiały, brawo :) Jesteście aktywni jak widzę :) O Bydgoszczy wiele nie wiem, ale hasło Grupa Neon już kiedyś mi się o uszy obijało.. Mam nadzieję że będziecie się przebijać jak najwyzej prosto do ludzkich umysłów, szczególnie Naszych, "młodzieżowych" skażonychprzez dzisiejszą Epokę Atomu..

    Pozdrawiam serdecznie, bedę tu chętnie zaglądał :)

    OdpowiedzUsuń