maja 07, 2013

"Ta podróż trwa" promocja almanachu Kawiarni Literackiej "Modraczek"

W Bydgoszczy, na Wyżynach, już od 6 lat działa Kawiarnia Literacka Modraczek. Od początku piecze nad organizacją spotkań przejęła Barbara Jendrzejewska. Jej starania się opłaciły, bowiem głos o Kawiarni Literackiej słychać w całej Polsce. Teraz również za sprawą już trzeciego Almanachu "Ta podróż trwa". Zapraszamy w imieniu organizatorów na promocję tomiku, która mieć będzie miejsce 9 maja 2013 o 18:00 w wyżej wspomnianej Kawiarni Literackiej.

Pierwszy almanach Kawiarni Literackiej (KL) działającej w domu kultury „Modraczek” w Bydgoszczy, pt. „Poeci na Wyżynach” (red. Barbara Jendrzejewska), został wydany po dwóch latach jej działalności i zawiera wiersze dwudziestu poetów. Drugi almanach „Ta podróż trwa sekundy i wieki…”, w formie e-booka, został wydany z okazji 50. spotkania w KL. 

Najnowszy almanach pt. „Ta podróż trwa…” (tytuł zaczerpnięty z wiersza Andrzeja Baszkowskiego, gościa KL) zawiera utwory 60 literatów oraz bogatą wkładkę z kolorowymi fotografiami tak autorów, jak i publiczności. Jego wydanie było możliwe dzięki Stypendium Prezydenta Bydgoszczy dla Pani Agnieszki Buzalskiej - Dyrektorki domu kultury „Modraczek”. 


Jeśli mieszkacie w Bydgoszczy lub okolicach, polecamy serdecznie! :) Szczególnie chyba zaciekawi nieco starszych czytelników, ale zdaje nam się, że każdy może spróbować znaleźć coś dla siebie. 


2 komentarze:

  1. Pięknie dziękujemy :)
    I czekamy na Was :)
    KL i Barbara Jendrzejewska

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety daleko Nam do Bydgoszczy, wszak duża część z Nas to dzieci Lemkowyny :) Ale kusząca propozycja, i żal że trudno by ją zrealizować...

    OdpowiedzUsuń